Ankieta o napisach w telewizji

Oglądasz filmy z napisami? Korzystasz z napisów do seriali i programów telewizyjnych?

Pomóż nam sprawić, by napisy były lepsze.

Wyraź swoje zdanie! Weź udział w ankiecie o napisach telewizyjnych:

Zależy nam szczególnie na udziale widzów Głuchych oraz niesłyszących i słabosłyszących, ale zdanie słyszących też jest dla nas ważne.

Możesz także pomóc, przekazując link do ankiety swoim znajomym i przyjaciołom. Niech wypełni ją jak najwięcej osób.
Chcemy, aby napisy w Polsce były coraz lepsze. Wspólnie możemy to osiągnąć ☺

Ankieta ma na celu zbadanie preferencji osób niesłyszących dotyczących różnych rozwiązań stosowanych w napisach. Badanie jest przeprowadzane przez Uniwersytet Warszawski i Universitat Autònoma de Barcelona w ramach europejskiego projektu HBBTV4ALL (Hybrid Broadcast Broadband Television for All).

Ankieta trwa do końca kwietnia 2014 r.

Wyniki ankiety zostaną przekazane nadawcom telewizyjnym, a także podane do publicznej wiadomości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Badania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.